ВИРОЩУЄМО

ЕКО-СИРОВИНУ

ВИГОТОВЛЯЄМО

ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ

ДАРУЄМО

СМАЧНІ ПОДАРУНКИ

TASTY у цифрах

ВЫРОЩЕНО

70 тонн еко-сировини

ВИРОБЛЕНО

400 тис одиницьпродукції

ВИСУШЕНО

20 тонн ягід і фруктів

ЗАПАКОВАНО

1000000 пакетів чаю

ВІДКАЧАНО

10 тонн якісного меду

ЗАМОВЛЕНО

1236 еко-подарунків

99% покупців вибирають TASTY

◊ СМАЧНО 

Використовуючи виключно натуральну продукцію, вирощену в екологічно чистому регіоні. Застосовуючи бережливіт ехнології переробки, ми отримуємо продукт, не тільки екологічно чистий, але і неймовірно смачний - це смак природи.

◊ НЕ ДОРОГО 

80% всієї переробленої продукції ми вирощуємо на своїй землі. Решта сировини для виробництва ми купуємо в фермерських господарствах. Завдяки цьому ми можемо запропонувати конкурентоздатні ціни на продукцію найвищої якості.

◊ ЯКІСНО 

Маючи можливість контролю продукції з фази вирощування еко - сировини, до фази упаковки. Ми отримуємо в підсумку тільки якісну, екологічно чисту продукцію, яка порадує Вас не тільки чарівним смаком, а й дуже доступною ціною.

Відгуки про TASTY

Tasty MAGIC - чарівний смак натурального продукту

Компанія Tasty MAGIC є виробником екологічно чистої продукції для здорового харчування людини. У виробництві варення, компотів, чаїв та інших продуктів, що випускаються під цією торговою маркою, використовується виключно натуральна екологічно чиста сировина. Варто сказати більше того, всі ягоди і фрукти ми вирощуємо на власних полях в екологічно чистому регіоні. Застосовуючи щадні технології обробки стиглих плодів, без використання синтетичних речовин і добавок, отримуємо максимально корисну для людини продукцію.

TASTY для Вас

В Інтернет-магазині Tasty варення, компоти, чаї, каші, швидкого приготування та інша фірмова продукція представлені в широкому асортименті. Все це обов'язково припаде до смаку не тільки дорослим, але й дітям. Наші джеми таконфітюри стануть улюбленими ласощами. А каші швидкого приготування з горіхами, медом і родзинками на сніданок - чудовим початком кожного дня.

У своїй продукції ми зберігаємо всі необхідні для життєдіяльності й здоров'я організму людини речовини - вітаміни, макро- і мікроелементи, органічні кислоти, і так далі. Ця мета досягається за рахунок застосування сучасних технологій обробки свіжих плодів. Будь-яке свіже варення Tasty, ягідні компоти та напої ГЛІНТberry - це чудові, наповнені вщерть природними коштовностями «чарівні скриньки», які допоможуть зміцнити імунітет, наповнити Ваш організм життєвою силою та енергією.

У кожен пакетик чаю, зібраний вручну, в кожну баночку зі свіжим варенням ми вкладаємо любов і турботу про здоров'я всіх членів ваших сімей. Жоден продукт нашого виробництва не містить в собі штучних барвників, підсилювачів смаку, синтетичних консервантів, й інших речовин, що шкодять здоров'ю.


 TASTY еко-подарунки

Подарункова упаковка може містити в собі різний набір продуктів від Tasty. Тому підібрати ідеальне поєднання зможе кожен в залежності від індивідуальних переваг й смаків. Тут знайдуться набори для рідних і близьких людей (мами, сестри, брата, батька, начальника, тещі, улюбленої, хрещеника, куми, друга, і так далі), а також цілі корпоративні подарункові набори в стилі «EcoVillageStyle» (для ділових партнерів, співробітників фірми, потенційних клієнтів, замовників).

З продуктовими еко-наборами ТМ Tasty MAGIC створити святкову атмосферу та підняти настрій буде не складно. Еко-подарунки комплектуються виробами handmade, що надає набору ексклюзивності й привабливості. Вибирати можна в залежності від смакових уподобань того, кому призначається подарунок. Наприклад, любителів чаювати в теплій дружній або сімейній обстановці обов'язково порадує ягідно-чайний набір, а для тих, хто потребує підкріплення організму під час спортивних тренувань можна вибрати набір із серії чайно-медових або чайно-кашних.

Будь-яким подарунковим набором від Tasty MAGIC можна приємно здивувати як рідну людину, близького друга, так і начальника, колегу, іменинника або ювіляра. Наші подарункові еко-набори піднімуть настрій, без зайвих слів покажуть вашу турботу, добре ставлення і любов.


 

 TASTY для опта

Компанія Tasty MAGIC подає до уваги оптових покупців фермерську продукцію. Всі фрукти та ягоди, які використовуються в продукції від Tasty вирощуються в екологічно чистому районі Харківської області, в дали від промислових підприємств й виробництв. Крім того, для обробки фруктів і ягід застосовуються щадні технології. Все це дозволяє включати варення Tasty і інші продукти в раціон здорового харчування людини.

Cвіжі варення, Сухофрукти, сушені ягоди, компоти Frash Berry, ягідно-трав'яні чаї, соуси і маринади, каші швидкого приготування, продукти бджільництва, набори DETOX АПИ і ГЛІНТBerry.

Tasty MAGIC пропонує співпрацю підприємствам громадського харчування, спортивним клубам, і всім, хто зацікавлений в здоровому раціоні. Ми приймаємо замовлення на оптові поставки фірмового товару не тільки по всій території України, а й в інші країни світу: Канада, Росія, Білорусія, та інші Європейські держави. Щоб оформити замовлення можна зв'язатися з оптово-контактним відділом по телефону або електронній пошті.